Services

Courses

در عصر حاضر توجه به امنیت در تمام عرصه‌های زندگی از اهمیت بالایی برخوردار است. با گسترش شبکه‌های ارتباطی، موضوع امنیت اطلاعات بیش‌ازپیش موردتوجه قرارگرفته و نیاز به ارتقای امنیت در سازمان‌ها به‌ویژه آن دسته که با اطلاعات حیاتی سروکار دارند، بسیار پررنگ‌تر احساس می‌شود. اطلاعاتی که می‌تواند توسط عوامل داخلی یا خارجی، به‌صورت خواسته یا ناخواسته مورد تهدید قرار گیرد و خسارات جبران‌ناپذیری به همراه داشته باشد. لذا سازمان‌ها موظف هستند که به فکر پیاده‌سازی استانداردهای امنیتی برای جلوگیری از سرقت اطلاعات باشند.

برای مشاهده و ثبت نام در دوره های امنیت مرکز تخصصی آپا دانشگاه زنجان از اینجا وارد شوید

بدیهی است امر آموزش از اساسی‌ترین مراحل ارتقاء امنیت بوده و انجام آن برای تمامی اعضای یک سازمان (از بالاترین سطوح مدیریتی تا پایین‌ترین افراد) الزامی است. تحقق این امر علاوه بر ایجاد سیاست‌های کنترلی و امنیتی و محافظت از داده‌ها باعث ایجاد تکنیک‌ها و رویه‌های خاص برای بالا بردن قدرت تصمیم‌گیری، ایجاد اطمینان نزد مشتریان، رقابت بهتر و به‌کارگیری سیستم‌های مدیریت امنیت اطلاعات در سازمان‌ها می‌شوند.

بر همین اساس مرکز تخصصی آپا دانشگاه زنجان در راستای رسالت خود پیرامون ارتقای سطح امنیت اطلاعات در سطح کشور و استان، با توجه به نیاز سازمان‌ها و اشخاص اقدام به برگزاری دوره‌های آموزشی مختلف در زمینه امنیت اطلاعات نموده است. طراحی و تدوین این دوره‌ها مطابق استانداردها و روال‌های آموزشی امنیت در سطح دنیاست که بر اساس نیاز بومی کشور ارائه‌شده است.

این مرکز معتقد است آموزش مدیران، کارشناسان و اشخاص فعال در حوزه امنیت و تربیت نیروهای متخصص علاقه‌مند در این حوزه، می‌تواند نقش بسیار مهمی در ارتقای امنیت در سطح ملی ایفا نماید.

برای مشاهده دوره ها و ثبت نام در آن به پورتال آموزش مرکز تخصصی آپا دانشگاه زنجان مراجعه بفرمایید.

To Top