اخبار

دوره امنیت عمومی ویژه کارکنان و کارمندان برگذار شد

مرکز تخصصی آپا زنجان در راستای اهداف و مسئولیت های خود یعنی آگاهی رسانی، پشتیبانی و امداد رایانه‌ای در حوزه امنیت فضای تبادل اطلاعات و با توجه به اهمیت ویژه استفاده از فضای اینترنت و سیستم‌های الکترونیکی در سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی، ارتقای دانش فنی کارمندان در زمینه امنیت سایبری را در دستور کار خود قرار داده است. در همین راستا، این مرکز دوره امنیت عمومی ویژه کارمندان و کارکنان را روز چهارشنبه مورخ ۱۳/۱۰/۹۶ با هماهنگی مرکز ماهر(مرکز مدیریت امداد و هماهنگی عملیات رخدادهای رایانه‌ای) و همراهی معاونت پژوهشی دانشگاه زنجان، اداره ارتباطات و فناوری اطلاعات و پلیس فتا استان زنجان در مرکز همایش‌های بین‌المللی غدیر دانشگاه زنجان برگزار نمود.
در این دوره مخاطرات مربوط به رایانه‌های شخصی، گوشی‌های هوشمند، اینترنت و وب و ابزارهای جانبی مورد بررسی قرار گرفت و راهکارهای ارتقای امنیت ارائه شد. در هفته آتی با توجه به مطالب ارائه شده در دوره، آزمون آنلاین به صورت هماهنگ جهت اعطای گواهی معتبر مرکز تخصصی آپا زنجان به حاضرین در جلسه برگزار خواهد شد که زمان دقیق و نحوه برگزاری آن متعاقباً اطلاع رسانی خواهد شد. فایل های ارائه دوره امنیت جهت مطالعه مخاطبین گرامی در زیر قرار داده شده است.

ارائه اول                                  ارائه دوم                            ارائه سوم

علاقمندان می توانند جهت دریافت فیلم دوره به دفتر مرکز تخصصی آپا زنجان، واقع در طبقه اول ساختمان مهندسی برق مراجعه نمایند.

راه‌های ارتباطی با مرکز تخصصی آپا:

تلفن: ۳۳۰۵۴۲۱۰

ایمیل: certoffice@znu.ac.ir

دوره امنیت عمومی ویژه کارکنان و کارمندان برگذار شد
To Top